Menu
Your Cart

Pulsoksymetr Fingertip Navy CMS-50D

Pulsoksymetr Fingertip Navy CMS-50D
-24 %
Pulsoksymetr Fingertip Navy CMS-50D
  • Stock: Available
  • Product Code: CID1217
72.00 PLN
95.00 PLN
Ex Tax: 72.00 PLN

w zestawie: silikonowa osłona ochronna na pulsoksymetr, smycz, baterie AA oraz etui.

Poręczny pulsoksymetr SPO2 (dł.56mm x wys.30 x szer.30mm) - sonda zintegrowana z czytnikiem LED. Do użytkowania w szpitalu, gabinecie, medycynie sportowej, w warunkach domowych itp. Niska konsumpcja energii poprzez automatyczny wyłącznik  (bez sygnału). Indykator niskiego poziomu zasilania (baterii). 

Parametry techniczne:

Parametry techniczne:

- Wyświetlacz typu OLED* 1.3' dwu kolorowy o rozdzielczości 160x64

- SpO2: 35~39%  /  PR: 30-250BPM

- Dokładność: +/- 2% (70%-90%), niesprecyzowana poniżej 70% dla SpO2     +/- 2BPM lub 2% (przy wysokim pulsie) dla PR

- Zasilanie: 2x 1.5V baterie AAA (alkaliczne)

- Czas ciągłej pracy powyżej 30 godzin

 

* OLED oznacza klasę wyświetlaczy graficznych, opartych na tej technologii (OLED czyli Organiczna dioda elektroluminescencyjna (OLED Organic Light-Emitting Diode to dioda elektroluminescencyjna (LED) wytwarzana ze związków organicznych).
Wyświetlacze tego typu charakteryzują się dość prostą metodą produkcji – warstwa organiczna, składająca się z pikseli-diod w trzech kolorach (lub czterech – dodatkowy biały), jest nakładana na płytę bazową w procesie podobnym do drukowania stosowanego przez drukarki atramentowe. Dodatkowe wprowadzenie warstwy pośredniej pomiędzy płytą a emiterem podnosi sprawność i jasność ekranu.
Organiczna dioda elektroluminescencyjna powstała w laboratoriach Kodaka już w latach siedemdziesiątych. OLED-owy panel skład się z warstwy organicznych materiałów luminescencyjnych, które znajdują się pomiędzy anodą i katodą. Emitują one światło gdy pojawi się w przewodnikach prąd. Typowy panel składa się z tysięcy takich OLED-owych pikseli ułożonych w rzędy i kolumny, co w efekcie daje macierz TFT. Panele występują pod nazwami Active Matrix OLED lub AMOLED.
Co zyskujemy w porównaniu do obecnie używanych monitorów LCD? Cienkie ekrany, ostrzejszy i jaśniejszy obraz przy zmniejszeniu zużycia energii.

When collecting the courier parcel, ALWAYS check the condition of the packaging in which it was delivered in the presence of the courier!
In the case of even the slightest damage to the packaging, request the courier to draw up a damage report, which is the only basis for filing a complaint.
In the absence of a damage report signed by the courier, complaints will not be considered.

Our pages save cookies in your browser cache. Find out more on the website Privacy Policy.